utorok 2. septembra 2014

Výstava Kreativity a my tam budeme

Čo sa nové u nás chystá?

Opäť budeme na úžasnej výstave Kreativity. Prečo tam ísť? Lebo tam bude super! Nestačí takáto pozvánka? tak čítajte ďalej... opíšem vám čo bolo na poslednej výstave a ak ste neboli môžete ľutovať! A iné to nebude ani teraz... tá atmosféra, zážitky! Preto určite teraz prídite.

Na minulej kreativite sa zišlo niekoľko handmade predajcov, ktorý predávali tak úžasné výtvory, že by ste tam najradšej nechali celú výplatu, či už to boli tašky, šperky, keramiku, oblečenie, hračky, obrazy, ktoré ste si dokonca mohli namaľovať aj vlastnoručne / bol tam kurz akvarelovej maľby! Jedna predajkyňa tam predávala drevené sochy, tak úžasné, realistické, na niektorých sochách boli vykresaný speváci (o:

Samozrejme boli sme tam aj my, z našim obchodom... predajná plocha bola naposledy veľmi malá, preto sme zo sebou nemohli vziať celý sortiment, ale teraz sme sa poučili, dokúpili sme rôzne krásne stojany, aby sme toho mohli vziať viacej, alebo aby náš obchod, respektíve predajná plocha o niečo prehľadnejšia (o:

My z výstavy kreativity sme boli hore na galérií. Ale čo sa dialo na prízemí! Prvý deň tam bol farmársky trh z domácou zeleninkou, vínkom, kávy, čajíky, mliečne produkty,  neskutočné papanie , šťavu z čerstvo lisovaného ovocia. A druhý deň tam bol neskutočný program kurzy angličtiny, multikultúrne stretnutie z rôznych krajín, ktorý prezentovali svoje krajiny nám tak veľmi vzdialené. Tanečné, bubeníci a iné vystúpenia, znova úžasné papanie, ja som neodolala zeleninovej polievke Minestrone a zvláštnej zmesi olív a sušených paradajok... no prosto Paráda. Aj teraz tam bude Nedeľná Paráda, určite príďte neoľutujete!!

Kde sa to bude konať a kedy? 
V Starej tržnici, v Bratislave
v dňoch 25. - 26. 10. 2014 . 
V sobotu od 10:00 do 15:00 a 
v nedeľu od 11:00 do 17:00 . 
Prečo o tom píšeme tak skoro! Aby ste si nerobili iný program a prišli na túto úžasnú akciu! A prosím nevyhovárajte sa na vzidalenosť, my tam ideme zo Žiliny (o:

A ešte obrázkové pozvanie, kľudne sťahujte obrázok a šírte túto úžasnú myšlienku.

Tešíme sa na Vás! Kľudne si môžete tesne pred Kreativitou urobiť objednávku v našom e-shope
www.materialpretvorilky.sk a my vám ju dovezieme. Nebudete musieť platiť za prepravu a hlavne zásielka "docestuje" do vašich rúk bez ujmy.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára