streda 4. novembra 2015

Ako sa u nás kurzovalo 1. novembra + pozvánka na adventný kurz + prekvapenie.

Keď plánujem kurz, vždy sa zamyslím ako ho urobiť čo najzaujímavejší, aby tvorivý ľudia odišli s pocitom, že sa niečo nielen naučili, ale sa aj dobre cítili :)

Posledný kurz sa konal v nedeľu 1.11. ďalší kurz pre Scrapbooking pre začiatočníkov bude opäť už čoskoro 14.11 o 9-tej. Viac o kurze a možnosť prihlásiť nájdete TU.
Túto sobotu máme kurz Tvorivá sobota a ak článok dočítate až do konca, máme pre Vás prichystané prekvapenie (o:

Na kurz 1.11 prišli dve šikovné dievčatá Andrejka a Milka. Bolo nás menej, ale zato sa tvorilo lepšie. Na našich kurzoch nenájdete viac ako štyroch tvorivcov, vďaka tomu sa vieme venovať naplno každému.

Pre dotvorenie atmosféry nesmie chýbať drobné pohostenie a "welcome drink" v podobe čokoládového ryžového bio mlieka....


... aj sladké prekvapenie schované v papierovom vrecúšku + papierové podklady, čo sme sa na kurze naučili.Môžete si doma prečítať, keď budete mať čas a osviežiť si pamäť, keďže na kurze sa dozviete veľa nového a zaujímaveho :)


Klasické menovky u nás veľmi "nefičia". Istí to washi páska na slamke :)


Nachystané stoly pre dve tvorivé osoby.
Andrejka čaká na začiatok kurzu :)


A takto Andrejka a Milka tvorili svoje prvé scrapbookové výtvory. Dievčatá boli veľmi šikovné. Andrejka tvorila spomienku na svoj výlet a Milka vianočný darček pre sestru :)


Ak ste sa dočítali až sem. Mám pre Vás prekvapenie a poznávku na jeden úžasný kurz :) Ak si do piatku objednáte v našom e-shope v minimálne hodnote 5€ máte zadarmo vstup na našu tvorivú sobotu, ktorá sa koná teraz v sobotu 7.11.2015. Dobre čítate, úplne zadarmo :) Táto ponuka platí len do zaplnenia miest tohoto kurzu. Kurz Tvorivú Sobotu si vložte do nákupného košíka, cena objednávky Vám bude dotatočne znížená o sumu kurzu Tvorivej Soboty. Kurz Tvorivá Sobota si môžete objednať TU(klikni).

A teraz nasleduje pozvánky na úžasný kurz. Prvý krát budeme mať hosťujúceho lektora. Dám Vám menšiu nápovedu. Lektorka je súčasťou Design Teamu scrapper.sk, a často prispieva vtipnými návodmi, ktoré máte tak radi :) Ak ste si tipli Yku, dobre robíte :)

Nebudem Vás už viac napínať. S Ykou, si môžete vytvoriť tento úžasný adventný kalendár vyrobených zo zápalkových krabičiek a naučíte sa techniku práškový zapekací embossing :) Hľa aká nádhera :)


Kurz objednáte TU (klikni). Kurz sa uskutoční v našom ateliéri v Žiline, 28.11. o 9-tej a je to poldenný kurz (4 až 7 hodín, záleží od vašej šikovnosti).
Prajem pekný tvorivý deň.

Do tvorenia

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára